F.A.C. Projekt s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 120 | 11 060 | 11 850 | 306 285 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 825 | 585 | 4 424 | 29 364 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 824 | 1 409 | 5 833 |
| Spolu majetok | 6 120 | 54 656 | 15 269 | 105 131 |
| Záväzky spolu | 295 | 48 247 | 4 436 | 64 934 |
| Vlastné imanie spolu | 5 825 | 6 409 | 10 833 | 40 197 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: F.A.C. Projekt s. r. o.
Prehľad
F.A.C. Projekt s. r. o. (IČO 54211832) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 306 285 €, čo je o 2 485 % viac ako rok predtým (11 850 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 549 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 29 364 € (9,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 105 131 € a vlastné imanie 40 197 € (miera samofinancovania 38,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.