Bacons s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 712 | 7 379 | 9 209 | 8 815 | 9 588 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 5 016 | 8 720 | 5 512 | 2 304 |
| Spolu majetok | 4 712 | 12 395 | 17 929 | 14 327 | 11 892 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 7 044 | 12 229 | 6 736 | 5 885 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -289 | 319 | 651 | 2 091 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -288 | 640 | 349 | 1 891 | -1 584 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 32 | 49 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 712 | 5 351 | 5 700 | 7 591 | 6 007 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 6 390 | 10 950 | 10 901 | 6 020 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -288 | 709 | 461 | 2 316 | -1 160 |
| EBITDA | -288 | 2 381 | 2 901 | 5 524 | 2 048 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -288 | 702 | 377 | 2 232 | -1 244 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -288 | 640 | 349 | 1 891 | -1 584 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 1 672 | 2 440 | 3 208 | 3 208 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Bacons s. r. o.
Prehľad
Bacons s. r. o. (IČO 54214815) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Borová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: tkanie textilu (SK NACE 1320).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 020 €, čo je o 44,8 % menej ako rok predtým (10 901 €). Rok 2025 skončil stratou 1 584 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 892 € a vlastné imanie 6 007 € (miera samofinancovania 50,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.