Kazad s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 17 845 | 17 274 | 23 383 | 11 494 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 5 032 | 4 118 | 0 |
| Spolu majetok | 17 845 | 22 306 | 27 501 | 11 494 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 31 084 | 38 733 | 45 106 | 27 237 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -18 239 | -21 427 | -22 606 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -18 239 | -3 188 | -1 178 | 1 863 |
| Vlastné imanie spolu | -13 239 | -16 427 | -17 605 | -15 743 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 906 | 43 042 | 46 688 | 18 673 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -18 123 | -2 930 | -277 | 2 603 |
| EBITDA | -18 123 | -2 472 | 638 | 2 984 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -18 239 | -3 188 | -838 | 2 203 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -18 239 | -3 188 | -1 178 | 1 863 |
| Osobné náklady | 3 156 | 6 917 | 7 110 | 3 073 |
| Odpisy | 0 | 458 | 915 | 381 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kazad s. r. o.
Prehľad
Kazad s. r. o. (IČO 54216770) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 673 €, čo je o 60,0 % menej ako rok predtým (46 688 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 863 € (10,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 073 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-15 743 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.