RECONSTRUCT Group, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 55 080 | 225 239 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 55 080 | 225 239 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 28 756 | 165 643 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 21 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | 21 324 | 33 272 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 26 324 | 59 596 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 581 221 | 819 522 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 27 369 | 53 848 |
| EBITDA | 0 | 0 | 27 369 | 53 848 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | 27 021 | 43 037 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 21 324 | 33 272 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RECONSTRUCT Group, s. r. o.
Prehľad
RECONSTRUCT Group, s. r. o. (IČO 54219833) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prečín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 819 522 €, čo je o 41,0 % viac ako rok predtým (581 221 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 33 272 € (4,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 225 239 € a vlastné imanie 59 596 € (miera samofinancovania 26,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.