Atlantida s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 14 479 | 25 771 | 15 898 | 14 093 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 28 751 | 31 085 | 23 061 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 14 479 | 54 522 | 46 983 | 37 154 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 2 402 | 41 625 | 33 393 | 24 896 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 7 077 | 7 897 | 8 589 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | 7 077 | 820 | 693 | -1 331 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 12 077 | 12 897 | 13 590 | 12 258 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 29 660 | 18 681 | 22 620 | 83 958 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 8 781 | 1 106 | 2 414 | 205 |
| EBITDA | 0 | 0 | 8 781 | 4 449 | 10 888 | 8 228 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | 8 705 | 1 033 | 1 033 | -371 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 7 077 | 820 | 693 | -1 331 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 712 | 3 827 | 4 331 | 4 541 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 3 343 | 8 474 | 8 023 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Atlantida s.r.o.
Prehľad
Atlantida s.r.o. (IČO 54241375) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 83 958 €, čo je o 271 % viac ako rok predtým (22 620 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 331 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 541 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 154 € a vlastné imanie 12 258 € (miera samofinancovania 33,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.