Envipco Slovakia s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | — | 12 | 136 573 | 274 010 | 422 976 | 526 545 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 31 601 | 24 571 | 15 678 | 6 786 |
| Spolu majetok | — | 12 | 169 756 | 299 344 | 441 017 | 535 801 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 974 | 301 898 | 664 147 | 1 006 664 | 510 718 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -962 | -137 142 | -368 236 | -570 647 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -962 | -136 180 | -232 661 | -202 411 | -109 081 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 699 811 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | -962 | -132 142 | -364 803 | -565 647 | 25 083 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 311 418 | 75 326 | 288 921 | 404 085 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -962 | -128 423 | -222 907 | -187 467 | -113 283 |
| EBITDA | — | -962 | -126 316 | -214 014 | -178 574 | -104 390 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -962 | -136 180 | -232 661 | -200 491 | -107 161 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -962 | -136 180 | -232 661 | -202 411 | -109 081 |
| Osobné náklady | — | 0 | 68 881 | 60 931 | 66 510 | 94 778 |
| Odpisy | — | 0 | 2 107 | 8 893 | 8 893 | 8 893 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Envipco Slovakia s. r. o.
Prehľad
Envipco Slovakia s. r. o. (IČO 54242185) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 404 085 €, čo je o 39,9 % viac ako rok predtým (288 921 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 109 081 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 94 778 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 535 801 € a vlastné imanie 25 083 € (miera samofinancovania 4,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.