GaLiWare s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 13 870 | 46 491 | 78 691 | 24 404 | 74 732 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 4 861 | 43 777 | 32 466 | 21 155 |
| Spolu majetok | 13 870 | 51 352 | 122 468 | 56 870 | 95 887 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 330 | 7 500 | 40 074 | 6 027 | 16 490 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 7 039 | 38 352 | 38 542 | 45 343 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 540 | 31 313 | 38 542 | 6 801 | 28 554 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 540 | 43 852 | 82 394 | 50 843 | 79 397 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 090 | 49 536 | 118 665 | 82 020 | 76 930 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 870 | 36 873 | 48 882 | 8 699 | 31 837 |
| EBITDA | 8 870 | 37 012 | 57 290 | 20 010 | 43 148 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 870 | 36 865 | 48 796 | 8 613 | 31 752 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 540 | 31 313 | 38 542 | 6 801 | 28 554 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 10 809 | 15 343 | 5 437 |
| Odpisy | 0 | 139 | 8 408 | 11 311 | 11 311 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 38 352 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: GaLiWare s.r.o.
Prehľad
GaLiWare s.r.o. (IČO 54247845) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Sokoľ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 76 930 €, čo je o 6,2 % menej ako rok predtým (82 020 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 70,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 554 € (37,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 437 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 95 887 € a vlastné imanie 79 397 € (miera samofinancovania 82,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.