P.B. grup s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 39 285 | 1 157 931 | 1 469 480 | 120 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -65 | 4 255 | 8 062 | 3 634 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -65 | 4 190 | 11 849 |
| Spolu majetok | 39 935 | 210 752 | 184 071 | 280 565 |
| Záväzky spolu | 35 000 | 201 562 | 166 819 | 259 679 |
| Vlastné imanie spolu | 4 935 | 9 190 | 17 252 | 20 886 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: P.B. grup s. r. o.
Prehľad
P.B. grup s. r. o. (IČO 54249660) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Dargovských hrdinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 120 000 €, čo je o 91,8 % menej ako rok predtým (1 469 480 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 45,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 3 634 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 280 565 € a vlastné imanie 20 886 € (miera samofinancovania 7,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.