Garbo, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 6 068 | 13 126 | 8 614 | 11 491 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 30 000 | 27 500 | 27 500 | 27 500 |
| Spolu majetok | 5 000 | 36 068 | 40 626 | 36 114 | 38 991 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 41 142 | 40 510 | 41 003 | 40 184 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -10 073 | -5 145 | -10 148 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -10 074 | 5 189 | -5 003 | 3 696 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 259 | 259 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | -5 074 | 116 | -4 889 | -1 193 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 49 152 | 50 943 | 60 084 | 43 516 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -9 999 | 5 433 | -3 657 | 5 120 |
| EBITDA | 0 | -9 999 | 12 933 | -3 657 | 5 120 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -10 074 | 5 189 | -4 458 | 4 656 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -10 074 | 5 189 | -5 003 | 3 696 |
| Osobné náklady | 0 | 1 154 | 1 582 | 5 216 | 1 973 |
| Odpisy | 0 | 0 | 7 500 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Garbo, s. r. o.
Prehľad
Garbo, s. r. o. (IČO 54275199) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Ďanová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 516 €, čo je o 27,6 % menej ako rok predtým (60 084 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 696 € (8,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 973 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 193 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.