AMERON SK,s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 449 | 8 203 | 25 614 | 78 379 | 71 883 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 36 031 | 39 049 | 35 173 | 39 444 |
| Spolu majetok | 5 449 | 44 234 | 64 663 | 113 552 | 111 327 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 51 | 8 168 | 11 409 | 51 963 | 47 330 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -102 | 30 566 | 47 754 | 56 089 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -102 | 30 668 | 17 188 | 8 335 | 2 408 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 398 | 36 066 | 53 254 | 61 589 | 63 997 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 97 711 | 103 616 | 99 826 | 111 002 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -97 | 39 320 | 23 520 | 12 488 | 8 541 |
| EBITDA | -97 | 41 896 | 32 332 | 23 484 | 19 701 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -102 | 38 801 | 21 829 | 10 555 | 3 368 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -102 | 30 668 | 17 188 | 8 335 | 2 408 |
| Osobné náklady | 0 | 23 731 | 33 181 | 52 531 | 53 848 |
| Odpisy | 0 | 2 576 | 8 812 | 10 996 | 11 160 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AMERON SK,s.r.o.
Prehľad
AMERON SK,s.r.o. (IČO 54284031) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 111 002 €, čo je o 11,2 % viac ako rok predtým (99 826 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 408 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 53 848 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 111 327 € a vlastné imanie 63 997 € (miera samofinancovania 57,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.