CodePart Institute s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 8 344 | 11 924 | 16 826 | 26 991 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 344 | 11 924 | 16 826 | 26 991 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 514 | 230 | 1 375 | 4 519 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 830 | 6 694 | 10 450 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 830 | 3 864 | 3 757 | 7 022 |
| Vlastné imanie spolu | 7 830 | 11 694 | 15 451 | 22 472 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 815 | 18 874 | 13 188 | 41 760 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 362 | 4 745 | 4 725 | 8 017 |
| EBITDA | 3 362 | 4 745 | 4 725 | 8 017 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 334 | 4 614 | 4 542 | 7 777 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 830 | 3 864 | 3 757 | 7 022 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 7 124 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CodePart Institute s. r. o.
Prehľad
CodePart Institute s. r. o. (IČO 54287197) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 760 €, čo je o 217 % viac ako rok predtým (13 188 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 122 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 022 € (16,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 124 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 991 € a vlastné imanie 22 472 € (miera samofinancovania 83,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.