DH maliar s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 17 385 | 48 334 | 59 833 | 9 658 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 17 385 | 48 334 | 59 833 | 9 658 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 11 872 | 42 504 | 51 037 | 3 895 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 513 | 830 | 3 796 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 513 | 317 | 2 966 | -3 033 |
| Vlastné imanie spolu | 5 513 | 5 830 | 8 796 | 5 763 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 337 | 102 824 | 139 561 | 153 144 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 766 | 939 | 3 947 | -2 073 |
| EBITDA | 766 | 939 | 3 947 | -2 073 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 766 | 939 | 3 947 | -2 073 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 513 | 317 | 2 966 | -3 033 |
| Osobné náklady | 1 010 | 848 | 986 | 1 721 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DH maliar s.r.o.
Prehľad
DH maliar s.r.o. (IČO 54295700) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Kýr. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 153 144 €, čo je o 9,7 % viac ako rok predtým (139 561 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 87,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 033 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 721 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 658 € a vlastné imanie 5 763 € (miera samofinancovania 59,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.