DEVITY Software s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 681 | 4 981 | 6 769 | 8 093 | 8 975 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 681 | 4 981 | 6 769 | 8 093 | 8 975 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 681 | 100 | 387 | 503 | 505 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -119 | 1 312 | 2 460 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -119 | 1 501 | 1 209 | 880 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 69 | 130 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 881 | 6 382 | 7 590 | 8 470 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 975 | 3 186 | 2 659 | 2 041 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -119 | 1 764 | 1 549 | 1 220 |
| EBITDA | — | -119 | 1 764 | 1 549 | 1 220 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -119 | 1 764 | 1 549 | 1 220 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -119 | 1 501 | 1 209 | 880 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DEVITY Software s. r. o.
Prehľad
DEVITY Software s. r. o. (IČO 54297231) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 041 €, čo je o 23,2 % menej ako rok predtým (2 659 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 880 € (43,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 975 € a vlastné imanie 8 470 € (miera samofinancovania 94,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.