Tonko Trans s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 9 118 | 9 374 | 9 802 | 9 835 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 118 | 9 374 | 9 802 | 9 835 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 92 | 309 | 519 | 1 681 |
| Základné imanie | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 | 39 | 218 | -1 128 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 26 | 65 | 282 |
| Vlastné imanie spolu | 9 026 | 9 065 | 9 283 | 8 154 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 031 | 2 747 | 4 400 | 10 966 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 26 | 148 | 642 | -704 |
| EBITDA | 26 | 148 | 642 | -704 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 26 | 64 | 558 | -788 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 | 39 | 218 | -1 128 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tonko Trans s.r.o.
Prehľad
Tonko Trans s.r.o. (IČO 54311586) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Malinovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 966 €, čo je o 149 % viac ako rok predtým (4 400 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 53,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 128 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 835 € a vlastné imanie 8 154 € (miera samofinancovania 82,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.