Expresná údržba s. r. o.Aktívna

IČO 54320381Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Finančný prehľad

49 538 €+14,5%
Tržby 2025
+33,2%
Priemerný ročný rast 2022–2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 00013 30716 55524 40972 024
Neobežný majetok spolu0035 40626 10516 805
Spolu majetok5 00013 30751 96150 51488 829
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu02 41240 65331 53169 845
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov005 8955 80813 483
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—5 8954137 6751
Fondy a ostatné vlastné imanie———500500
Vlastné imanie spolu5 00010 89511 30818 98318 984
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—20 97620 74843 27349 538
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—7 02185910 2101 476
EBITDA—7 0213 85919 51110 777
Výsledok hospodárenia pred zdanením—7 0214849 160341
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—5 8954137 6751
Osobné náklady—10 928013 73431 784
Odpisy—03 0009 3019 301
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Expresná údržba s. r. o.

Prehľad

Expresná údržba s. r. o. (IČO 54320381) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 538 €, čo je o 14,5 % viac ako rok predtým (43 273 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 784 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 88 829 € a vlastné imanie 18 984 € (miera samofinancovania 21,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Expresná údržba s. r. o. – IČO 54320381 — icoprofil.sk