JP Research s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 142 614 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 101 582 | 112 936 | 151 477 | 188 055 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 25 132 | 17 195 | 9 259 | 1 323 |
| Spolu majetok | 5 000 | 126 714 | 130 131 | 160 736 | 189 378 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 27 503 | 8 836 | 12 622 | 13 726 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 94 211 | 115 795 | 142 614 | 170 152 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 99 211 | 121 295 | 148 114 | 175 652 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 137 550 | 163 050 | 198 000 | 234 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 119 259 | 146 974 | 180 896 | 215 694 |
| EBITDA | — | 125 873 | 154 910 | 188 832 | 223 630 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 119 254 | 146 660 | 180 771 | 215 608 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 94 211 | 115 795 | 142 614 | 170 152 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 6 614 | 7 936 | 7 936 | 7 936 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 93 711 | 115 795 | 142 614 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JP Research s.r.o.
Prehľad
JP Research s.r.o. (IČO 54324050) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Lorinčík. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 234 000 €, čo je o 18,2 % viac ako rok predtým (198 000 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 170 152 € (72,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 189 378 € a vlastné imanie 175 652 € (miera samofinancovania 92,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.