ViTar SK s. r. o.Aktívna

IČO 54330939Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Trebišov

Finančný prehľad

0 €-100,0%
Tržby 2025
-100,0%
Priemerná ročná zmena 2022–2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu20 25614 86613 94713 607
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok20 25614 86613 94713 607
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu10 5543 016340340
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov04 3006 3518 107
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 7022 1481 756-340
Fondy a ostatné vlastné imanie—402500500
Vlastné imanie spolu9 70211 85013 60713 267
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)35 99956 30112 4990
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti5 5962 8842 1660
EBITDA5 5962 8842 1660
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 5322 8152 0960
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 7022 1481 756-340
Osobné náklady0000
Odpisy0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ViTar SK s. r. o.

Prehľad

ViTar SK s. r. o. (IČO 54330939) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 607 € a vlastné imanie 13 267 € (miera samofinancovania 97,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ViTar SK s. r. o. – IČO 54330939 — icoprofil.sk