JAGI Prešov s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 611 € (17 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 712 | 11 009 | 12 214 | 9 107 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 712 | 11 009 | 12 214 | 9 107 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 3 629 | 3 579 | 63 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 712 | 2 375 | 3 003 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 712 | -337 | 1 248 | 1 020 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 5 | 12 | 21 |
| Vlastné imanie spolu | 7 712 | 7 380 | 8 635 | 9 044 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 509 | 44 140 | 49 373 | 36 200 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 720 | 170 | 1 535 | 1 659 |
| EBITDA | 2 720 | 170 | 1 535 | 1 659 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 712 | 69 | 1 258 | 1 360 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 712 | -337 | 1 248 | 1 020 |
| Osobné náklady | 0 | 1 176 | 1 560 | 2 733 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 611 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JAGI Prešov s. r. o.
Prehľad
JAGI Prešov s. r. o. (IČO 54333814) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 200 €, čo je o 26,7 % menej ako rok predtým (49 373 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 020 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 733 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 107 € a vlastné imanie 9 044 € (miera samofinancovania 99,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.