PROSCAFF-GROUP s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 8 241 | 48 722 | 17 129 | 11 984 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 18 157 | 22 101 |
| Spolu majetok | 8 241 | 48 722 | 35 286 | 34 085 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 2 974 | 43 383 | 29 385 | 27 564 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 254 | 322 | 828 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 267 | 72 | 562 | 620 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 13 | 17 | 73 |
| Vlastné imanie spolu | 5 267 | 5 339 | 5 901 | 6 521 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 792 | 288 130 | 24 935 | 28 558 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 346 | 1 531 | 3 622 | 3 205 |
| EBITDA | 346 | 1 531 | 7 278 | 8 939 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 341 | 241 | 902 | 960 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 267 | 72 | 562 | 620 |
| Osobné náklady | 240 | 0 | 0 | 787 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 656 | 5 734 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROSCAFF-GROUP s. r. o.
Prehľad
PROSCAFF-GROUP s. r. o. (IČO 54342708) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Krasňany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 558 €, čo je o 14,5 % viac ako rok predtým (24 935 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 42,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 620 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 787 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 085 € a vlastné imanie 6 521 € (miera samofinancovania 19,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.