Milan Danko s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 30 636 | 42 372 | 53 711 | 67 903 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 27 137 | 18 787 | 10 437 |
| Spolu majetok | 30 636 | 69 509 | 72 498 | 78 340 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 4 478 | 10 273 | 2 462 | 7 858 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 21 158 | 53 737 | 64 538 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 21 158 | 33 078 | 10 799 | 444 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 26 158 | 59 236 | 70 036 | 70 482 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 414 | 83 406 | 72 893 | 28 339 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 521 | 42 749 | 15 018 | 1 038 |
| EBITDA | 25 521 | 49 012 | 23 368 | 9 388 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 513 | 42 742 | 15 011 | 1 031 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 21 158 | 33 078 | 10 799 | 444 |
| Osobné náklady | 0 | 718 | 1 470 | 1 601 |
| Odpisy | 0 | 6 263 | 8 350 | 8 350 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Milan Danko s. r. o.
Prehľad
Milan Danko s. r. o. (IČO 54351723) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 339 €, čo je o 61,1 % menej ako rok predtým (72 893 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 444 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 601 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 78 340 € a vlastné imanie 70 482 € (miera samofinancovania 90,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.