LAuK servis 8 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 17 224 | 28 429 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 17 224 | 28 429 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 1 833 | 1 285 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 891 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 0 | 0 | 10 391 | 11 753 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 15 391 | 27 144 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 0 | 39 405 | 44 355 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 0 | 0 | 12 234 | 12 847 |
| EBITDA | — | 0 | 0 | 12 234 | 12 847 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 0 | 0 | 12 224 | 13 038 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 0 | 0 | 10 391 | 11 753 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
Podobné firmy
Zhrnutie: LAuK servis 8 s. r. o.
Prehľad
LAuK servis 8 s. r. o. (IČO 54359759) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Hričov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pohrebné a súvisiace služby (SK NACE 9630).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 355 €, čo je o 12,6 % viac ako rok predtým (39 405 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 753 € (26,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 429 € a vlastné imanie 27 144 € (miera samofinancovania 95,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.