Pohyblivé obrázky, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 14 375 | 15 212 | 16 500 | 14 705 |
| Neobežný majetok spolu | 10 292 | 7 042 | 3 792 | 542 |
| Spolu majetok | 24 667 | 22 254 | 20 292 | 15 247 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 12 292 | 9 746 | 8 401 | 2 768 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 875 | 7 008 | 6 391 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 375 | 133 | -617 | 588 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 375 | 12 508 | 11 891 | 12 479 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 42 492 | 40 360 | 52 753 | 30 698 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 699 | 391 | 346 | 933 |
| EBITDA | 11 407 | 3 641 | 3 596 | 4 183 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 694 | 391 | 343 | 928 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 375 | 133 | -617 | 588 |
| Osobné náklady | 5 455 | 8 255 | 9 103 | 9 981 |
| Odpisy | 2 708 | 3 250 | 3 250 | 3 250 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pohyblivé obrázky, s.r.o.
Prehľad
Pohyblivé obrázky, s.r.o. (IČO 54360820) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 698 €, čo je o 41,8 % menej ako rok predtým (52 753 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 588 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 981 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 247 € a vlastné imanie 12 479 € (miera samofinancovania 81,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.