Jet Pilot s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 77 882 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | — | 25 251 | 53 011 | 86 293 | 67 334 |
| Neobežný majetok spolu | — | 32 518 | 22 763 | 13 007 | 45 410 |
| Spolu majetok | — | 57 769 | 75 774 | 99 300 | 112 744 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 30 149 | 11 440 | 15 918 | 58 891 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 22 620 | 36 714 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 22 620 | 36 714 | 41 168 | 48 353 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 27 620 | 64 334 | 83 382 | 53 853 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 55 900 | 83 771 | 106 355 | 136 666 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 28 808 | 46 635 | 52 315 | 61 692 |
| EBITDA | — | 35 312 | 56 391 | 62 071 | 71 661 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 28 808 | 46 558 | 52 221 | 61 607 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 22 620 | 36 714 | 41 168 | 48 353 |
| Osobné náklady | — | 9 700 | 12 941 | 12 874 | 13 846 |
| Odpisy | — | 6 504 | 9 756 | 9 756 | 9 969 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 22 120 | 77 882 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Jet Pilot s. r. o.
Prehľad
Jet Pilot s. r. o. (IČO 54363870) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná letecká doprava (SK NACE 5121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 136 666 €, čo je o 28,5 % viac ako rok predtým (106 355 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 48 353 € (35,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 846 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 112 744 € a vlastné imanie 53 853 € (miera samofinancovania 47,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.