TopKardio s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 94 297 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 61 132 | 92 350 | 88 159 | 54 612 |
| Neobežný majetok spolu | 123 133 | 95 395 | 71 254 | 116 825 |
| Spolu majetok | 184 265 | 187 745 | 159 413 | 171 437 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 127 929 | 90 817 | 59 616 | 92 552 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 51 336 | 91 428 | 94 297 | 73 385 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 56 336 | 96 928 | 99 797 | 78 885 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 106 379 | 207 738 | 230 758 | 232 731 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 67 293 | 122 150 | 126 090 | 100 628 |
| EBITDA | 73 475 | 149 888 | 153 957 | 143 400 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 66 657 | 117 857 | 122 824 | 96 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 51 336 | 91 428 | 94 297 | 73 385 |
| Osobné náklady | 10 305 | 22 513 | 36 871 | 40 177 |
| Odpisy | 6 182 | 27 738 | 27 867 | 42 772 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 50 836 | 91 428 | 94 297 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TopKardio s. r. o.
Prehľad
TopKardio s. r. o. (IČO 54374391) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Slovenský Grob. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 232 731 €, čo je o 0,9 % viac ako rok predtým (230 758 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 73 385 € (31,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 40 177 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 171 437 € a vlastné imanie 78 885 € (miera samofinancovania 46,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.