GAMITIV 1 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 928 | 6 432 | 8 350 | 10 899 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 928 | 6 432 | 8 350 | 10 899 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | -211 | -865 | -1 150 | -3 208 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 082 | 2 240 | 4 443 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 139 | 1 158 | 2 203 | 4 607 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 57 | 57 | 57 |
| Vlastné imanie spolu | 6 139 | 7 297 | 9 500 | 14 107 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 399 | 1 450 | 2 789 | 5 215 |
| EBITDA | 1 399 | 1 450 | 2 789 | 5 215 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 399 | 1 362 | 2 693 | 5 119 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 139 | 1 158 | 2 203 | 4 607 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: GAMITIV 1 s. r. o.
Prehľad
GAMITIV 1 s. r. o. (IČO 54377994) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 607 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 899 € a vlastné imanie 14 107 € (miera samofinancovania 129 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.