BLACK Trans s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2024
| 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 123 407 | 105 161 | 70 206 |
| Neobežný majetok spolu | 73 024 | 73 024 | 105 981 |
| Spolu majetok | 196 431 | 178 185 | 176 187 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 96 471 | 95 883 | 135 311 |
| Základné imanie | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -40 | -17 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -40 | -17 658 | -41 425 |
| Vlastné imanie spolu | 99 960 | 82 302 | 40 876 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 11 000 | 5 760 | 46 254 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 304 | -17 498 | -40 306 |
| EBITDA | 3 479 | -17 498 | 12 005 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 160 | -17 658 | -40 465 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -40 | -17 658 | -41 425 |
| Osobné náklady | 4 731 | 14 253 | 16 203 |
| Odpisy | 3 175 | 0 | 52 311 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BLACK Trans s. r. o.
Prehľad
BLACK Trans s. r. o. (IČO 54390265) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Kolárovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 100 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 46 254 €, čo je o 703 % viac ako rok predtým (5 760 €). Od roku 2022 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 105 % ročne. Rok 2024 skončil stratou 41 425 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 16 203 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 176 187 € a vlastné imanie 40 876 € (miera samofinancovania 23,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.