KyriSmart s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 42 500 € (73 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 54 488 | 73 478 | 74 321 | 31 276 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 77 921 |
| Spolu majetok | 54 488 | 73 478 | 74 321 | 109 197 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 13 220 | 8 912 | 10 728 | 38 059 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 10 767 | 7 067 | 15 593 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 36 268 | 48 299 | 51 026 | 50 045 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 41 268 | 64 566 | 63 593 | 71 138 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 53 052 | 80 735 | 100 614 | 111 533 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 45 945 | 61 277 | 65 065 | 64 165 |
| EBITDA | 45 945 | 61 277 | 65 065 | 66 649 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 45 940 | 61 204 | 64 973 | 63 567 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 36 268 | 48 299 | 51 026 | 50 045 |
| Osobné náklady | 805 | 1 610 | 1 622 | 1 716 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 2 484 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 25 001 | 51 999 | 42 500 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KyriSmart s. r. o.
Prehľad
KyriSmart s. r. o. (IČO 54390842) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Zálesie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 111 533 €, čo je o 10,9 % viac ako rok predtým (100 614 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 50 045 € (44,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 716 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 109 197 € a vlastné imanie 71 138 € (miera samofinancovania 65,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.