ASPN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 87 855 | 46 885 | 163 605 | 89 749 |
| Neobežný majetok spolu | 14 195 | 40 159 | 28 390 | 61 168 |
| Spolu majetok | 102 050 | 87 044 | 191 995 | 150 917 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 96 489 | 79 527 | 179 700 | 132 511 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 532 | 2 391 | 6 930 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 561 | 1 957 | 4 778 | 6 111 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 28 | 126 | 365 |
| Vlastné imanie spolu | 5 561 | 7 517 | 12 295 | 18 406 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 344 986 | 429 248 | 459 998 | 434 971 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 155 | 3 420 | 10 784 | 11 892 |
| EBITDA | 1 693 | 9 799 | 22 553 | 24 609 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 020 | 2 556 | 6 698 | 8 031 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 561 | 1 957 | 4 778 | 6 111 |
| Osobné náklady | 13 931 | 14 080 | 14 800 | 10 206 |
| Odpisy | 538 | 6 379 | 11 769 | 12 717 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ASPN s.r.o.
Prehľad
ASPN s.r.o. (IČO 54391491) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 434 971 €, čo je o 5,4 % menej ako rok predtým (459 998 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 111 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 206 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 150 917 € a vlastné imanie 18 406 € (miera samofinancovania 12,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.