AKL Malovec, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 4 978 | 316 713 | 400 673 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 12 156 | 61 127 |
| Spolu majetok | 5 000 | 4 978 | 328 869 | 461 800 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 290 | 110 032 | 84 874 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -312 | 213 337 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -312 | 214 149 | 158 089 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 688 | 218 837 | 376 926 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 250 | 476 545 | 568 907 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -270 | 271 284 | 198 806 |
| EBITDA | 0 | -270 | 272 514 | 208 969 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -312 | 271 275 | 201 021 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -312 | 214 149 | 158 089 |
| Osobné náklady | 0 | 60 | 68 389 | 78 969 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 230 | 10 163 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AKL Malovec, s.r.o.
Prehľad
AKL Malovec, s.r.o. (IČO 54391946) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba strojov (SK NACE 3312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 568 907 €, čo je o 19,4 % viac ako rok predtým (476 545 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 158 089 € (27,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 78 969 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 461 800 € a vlastné imanie 376 926 € (miera samofinancovania 81,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.