VtenDen s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 0 | 1 050 | 50 683 | 19 965 | 4 178 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 0 | 1 050 | 50 683 | 19 965 | 4 178 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 308 | 48 417 | 15 702 | 340 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 706 | 2 153 | 4 049 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 742 | 1 523 | 1 997 | -424 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 37 | 113 | 213 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 742 | 2 266 | 4 263 | 3 838 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 41 638 | 49 500 | 49 286 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 920 | 1 878 | 2 433 | 0 |
| EBITDA | 0 | 920 | 1 878 | 2 433 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 900 | 1 801 | 2 349 | -84 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 742 | 1 523 | 1 997 | -424 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VtenDen s.r.o.
Prehľad
VtenDen s.r.o. (IČO 54392632) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Nad jazerom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 424 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 178 € a vlastné imanie 3 838 € (miera samofinancovania 91,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.