San Sebastian s. r. o.Aktívna

IČO 54392896Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Piešťany

Finančný prehľad

31 504 €-22,0%
Tržby 2025
+43,5%
Priemerný ročný rast 2022–2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 42213 99622 8334 470
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok6 42213 99622 8334 470
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 3198 89316 228723
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01031031 606
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)10301 502-2 859
Vlastné imanie spolu5 1035 1036 6053 747
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)10 66817 92840 40231 504
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti154771 973-2 394
EBITDA154771 973-2 394
Výsledok hospodárenia pred zdanením12101 842-2 519
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie10301 502-2 859
Osobné náklady0000
Odpisy0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: San Sebastian s. r. o.

Prehľad

San Sebastian s. r. o. (IČO 54392896) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 31 504 €, čo je o 22,0 % menej ako rok predtým (40 402 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 43,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 859 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 470 € a vlastné imanie 3 747 € (miera samofinancovania 83,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

San Sebastian s. r. o. – IČO 54392896 — icoprofil.sk