JD-služby s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 6 280 | 7 847 | 11 655 | 93 222 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 10 817 | 9 744 | 64 281 |
| Spolu majetok | 6 280 | 18 664 | 26 328 | 157 537 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 120 | 4 099 | 7 778 | 135 323 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 659 | 8 862 | 12 743 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 659 | 8 405 | 4 188 | 3 971 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 501 | 501 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 160 | 14 565 | 18 550 | 22 214 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 136 | 33 870 | 75 993 | 190 775 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 875 | 9 986 | 5 534 | 5 601 |
| EBITDA | 875 | 13 744 | 8 183 | 15 514 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 775 | 9 888 | 5 413 | 5 027 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 659 | 8 405 | 4 188 | 3 971 |
| Osobné náklady | 674 | 806 | 811 | 15 091 |
| Odpisy | 0 | 3 758 | 2 649 | 9 913 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: JD-služby s. r. o.
Prehľad
JD-služby s. r. o. (IČO 54398720) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Ivachnová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 190 775 €, čo je o 151 % viac ako rok predtým (75 993 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 119 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 971 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 091 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 157 537 € a vlastné imanie 22 214 € (miera samofinancovania 14,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.