Advokátska kancelária MDG, k. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 305 | 4 994 | 5 104 | 6 125 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 305 | 4 994 | 5 104 | 6 125 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 305 | -6 | 104 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 305 | -311 | 110 | 681 |
| Vlastné imanie spolu | 5 305 | 4 994 | 5 104 | 5 785 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 000 | 0 | 0 | 1 240 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 305 | -177 | 207 | 1 117 |
| EBITDA | 305 | -177 | 207 | 1 117 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 305 | -265 | 110 | 1 021 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 305 | -311 | 110 | 681 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Advokátska kancelária MDG, k. s.
Prehľad
Advokátska kancelária MDG, k. s. (IČO 54399661) je komanditná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 240 €. Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 681 € (54,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 125 € a vlastné imanie 5 785 € (miera samofinancovania 94,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.