R.M.P. plus s.r.o.Aktívna

IČO 54399785Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Hronec

Finančný prehľad

812 702 €+7,7%
Tržby 2025
+20,2%
Priemerný ročný rast 2022–2025
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 67 300 € (15 % z rozdeliteľného zisku).

História
202567 300 €
2024150 000 €
202345 000 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0250 tis.500 tis.750 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)—468 455752 054754 250812 702
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—142 639264 610251 553223 354
Výsledok hospodárenia minulých rokov0097 139211 749396 002
Spolu majetok5 000215 566443 453567 675703 051
Záväzky spolu067 92776 20498 87378 195
Vlastné imanie spolu5 000147 639367 249468 802624 856
Vypočítané dividendy——45 000150 00067 300

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaká adresa

Zhrnutie: R.M.P. plus s.r.o.

Prehľad

R.M.P. plus s.r.o. (IČO 54399785) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Hronec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 812 702 €, čo je o 7,7 % viac ako rok predtým (754 250 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 223 354 € (27,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 267 895 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 703 051 € a vlastné imanie 624 856 € (miera samofinancovania 88,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

R.M.P. plus s.r.o. – IČO 54399785 — icoprofil.sk