LucFin, s.r.o.Aktívna

IČO 54400708Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Plavecký Štvrtok

Finančný prehľad

77 949 €+94,9%
Tržby 2025
+22,0%
Priemerný ročný rast 2022–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu3 9611 0672 37726 945
Neobežný majetok spolu23 48916 74539 19322 680
Spolu majetok27 45017 81241 57049 625
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu21 05110 45332 99731 580
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 3302 2403 395
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 3999591 2159 471
Fondy a ostatné vlastné imanie—70118179
Vlastné imanie spolu6 3997 3598 57318 045
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)42 90343 74639 98877 949
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 7881 4332 09013 717
EBITDA5 2398 17711 30027 963
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 7871 3521 61410 883
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 3999591 2159 471
Osobné náklady6781 6591 6711 671
Odpisy3 4516 7449 21014 246
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: LucFin, s.r.o.

Prehľad

LucFin, s.r.o. (IČO 54400708) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Plavecký Štvrtok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 77 949 €, čo je o 94,9 % viac ako rok predtým (39 988 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 471 € (12,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 671 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 625 € a vlastné imanie 18 045 € (miera samofinancovania 36,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LucFin, s.r.o. – IČO 54400708 — icoprofil.sk