TUreality tour s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 15 782 | 16 712 | 16 455 | 12 299 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 15 782 | 16 712 | 16 455 | 12 299 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | -2 293 | 0 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 12 575 | 11 212 | 10 615 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 075 | -1 363 | -597 | -4 156 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 075 | 16 712 | 16 115 | 11 959 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 617 | 23 517 | 8 638 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 387 | -1 269 | -173 | -3 732 |
| EBITDA | 15 387 | -1 269 | -173 | -3 732 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 382 | -1 363 | -257 | -3 816 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 075 | -1 363 | -597 | -4 156 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TUreality tour s. r. o.
Prehľad
TUreality tour s. r. o. (IČO 54401771) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 4 156 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 299 € a vlastné imanie 11 959 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.