K&D s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 270 | 5 242 | 7 070 | 3 709 | 1 978 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 270 | 5 242 | 7 070 | 3 709 | 1 978 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 270 | 280 | 2 302 | 720 | 620 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -38 | -233 | -2 011 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -38 | -194 | -1 778 | -1 631 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 962 | 4 768 | 2 989 | 1 358 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 11 762 | 17 756 | 18 107 | 17 495 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 21 | -121 | -1 375 | -1 231 |
| EBITDA | — | 21 | -121 | -1 375 | -1 231 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -38 | -194 | -1 438 | -1 291 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -38 | -194 | -1 778 | -1 631 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: K&D s. r. o.
Prehľad
K&D s. r. o. (IČO 54415152) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Ostrov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 495 €, čo je o 3,4 % menej ako rok predtým (18 107 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 631 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 978 € a vlastné imanie 1 358 € (miera samofinancovania 68,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.