projekt-GEO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 58 370 | 131 960 | 111 400 | 93 581 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 133 | 53 056 | 32 241 | 29 225 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 33 133 | 86 189 | 118 429 |
| Spolu majetok | 86 929 | 147 290 | 164 710 | 160 472 |
| Záväzky spolu | 48 796 | 56 101 | 41 280 | 7 818 |
| Vlastné imanie spolu | 38 133 | 91 189 | 123 430 | 152 654 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok10
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: projekt-GEO s.r.o.
Prehľad
projekt-GEO s.r.o. (IČO 54417091) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 93 581 €, čo je o 16,0 % menej ako rok predtým (111 400 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 225 € (31,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 340 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 160 472 € a vlastné imanie 152 654 € (miera samofinancovania 95,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.