naleasing s. r. o.Aktívna

IČO 54420717Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Banská Bystrica

Finančný prehľad

355 078 €+29,0%
Tržby 2025
+153,0%
Priemerný ročný rast 2022–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 6831 07330 797375 429
Neobežný majetok spolu10 25061 62523 37518 226
Spolu majetok14 93362 69854 172393 655
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu9 91644 61928 557359 280
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0007 536
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)17627 5368 760
Fondy a ostatné vlastné imanie—13 01713 07913 079
Vlastné imanie spolu5 01718 07925 61534 375
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)21 93268 398275 203355 078
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4092 6189 61220 799
EBITDA2 1597 74322 52929 824
Výsledok hospodárenia pred zdanením702979 53912 168
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie17627 5368 760
Osobné náklady81536655679
Odpisy1 7505 12512 9179 025
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: naleasing s. r. o.

Prehľad

naleasing s. r. o. (IČO 54420717) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 355 078 €, čo je o 29,0 % viac ako rok predtým (275 203 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 153 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 760 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 679 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 393 655 € a vlastné imanie 34 375 € (miera samofinancovania 8,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

naleasing s. r. o. – IČO 54420717 — icoprofil.sk