Maded, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 20 139 | 33 437 | 9 584 | 12 505 |
| Neobežný majetok spolu | 76 597 | 66 894 | 82 057 | 91 297 |
| Spolu majetok | 96 736 | 100 331 | 91 641 | 103 802 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 100 927 | 112 498 | 119 535 | 140 337 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -9 191 | -17 167 | -32 894 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 191 | -7 976 | -15 727 | -8 641 |
| Vlastné imanie spolu | -4 191 | -12 167 | -27 894 | -36 535 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 153 044 | 165 945 | 97 509 | 78 668 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 388 | -6 457 | -14 068 | -6 982 |
| EBITDA | -8 388 | 11 571 | -14 068 | 2 396 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 191 | -7 976 | -15 727 | -7 681 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 191 | -7 976 | -15 727 | -8 641 |
| Osobné náklady | 5 500 | 286 | 0 | 339 |
| Odpisy | 0 | 18 028 | 0 | 9 378 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Maded, s. r. o.
Prehľad
Maded, s. r. o. (IČO 54421667) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Lehôtka pod Brehmi. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 78 668 €, čo je o 19,3 % menej ako rok predtým (97 509 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 19,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 641 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 339 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-36 535 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.