Pneu-autoBest Poprad s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 509 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 93 015 | 113 662 | 124 310 | 201 504 |
| Neobežný majetok spolu | 14 708 | 19 141 | 79 849 | 50 888 |
| Spolu majetok | 107 723 | 132 803 | 204 159 | 252 392 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 23 837 | 24 312 | 53 197 | 62 977 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 18 586 | 43 201 | 83 653 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 586 | 24 605 | 42 461 | 39 962 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 60 300 | 60 300 | 60 300 | 60 800 |
| Vlastné imanie spolu | 83 886 | 108 491 | 150 962 | 189 415 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 409 359 | 547 412 | 592 699 | 612 415 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 23 716 | 32 183 | 54 776 | 52 948 |
| EBITDA | 25 948 | 39 671 | 70 828 | 75 827 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 527 | 31 146 | 53 216 | 50 750 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 586 | 24 605 | 42 461 | 39 962 |
| Osobné náklady | 24 839 | 42 527 | 50 330 | 52 861 |
| Odpisy | 2 232 | 7 488 | 16 052 | 22 879 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 1 509 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pneu-autoBest Poprad s. r. o.
Prehľad
Pneu-autoBest Poprad s. r. o. (IČO 54421748) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Hozelec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 612 415 €, čo je o 3,3 % viac ako rok predtým (592 699 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 962 € (6,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 52 861 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 252 392 € a vlastné imanie 189 415 € (miera samofinancovania 75,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.