Landmark s. r. o.Aktívna

IČO 54431115Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Nižný Hrabovec

Finančný prehľad

41 539 €+451,7%
Tržby 2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 5004 5205 0207 4102 664
Neobežný majetok spolu000023 485
Spolu majetok5 5004 5205 0207 41026 149
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu500202036215 617
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00001 946
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—-50002 0493 484
Fondy a ostatné vlastné imanie————102
Vlastné imanie spolu5 0004 5005 0007 04910 532
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—007 52941 539
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—-50002 4104 290
EBITDA—-50002 4109 001
Výsledok hospodárenia pred zdanením—-50002 4104 051
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—-50002 0493 484
Osobné náklady—0009 479
Odpisy—0004 711
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Nižný Hrabovec

Zhrnutie: Landmark s. r. o.

Prehľad

Landmark s. r. o. (IČO 54431115) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Nižný Hrabovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 41 539 €, čo je o 452 % viac ako rok predtým (7 529 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 484 € (8,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 479 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 149 € a vlastné imanie 10 532 € (miera samofinancovania 40,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Landmark s. r. o. – IČO 54431115 — icoprofil.sk