inFuture s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 476 | 5 517 | 5 876 | 7 832 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 476 | 5 517 | 5 876 | 7 832 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 628 | 612 | 432 | 395 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -152 | -100 | 437 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -152 | 57 | 538 | 1 994 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 6 | 6 |
| Vlastné imanie spolu | 4 848 | 4 905 | 5 444 | 7 437 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 478 | 14 505 | 8 285 | 10 956 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 45 | 608 | 971 | 2 418 |
| EBITDA | 45 | 608 | 971 | 2 418 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -152 | 69 | 878 | 2 334 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -152 | 57 | 538 | 1 994 |
| Osobné náklady | 3 756 | 5 634 | 176 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: inFuture s. r. o.
Prehľad
inFuture s. r. o. (IČO 54442737) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Stupava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 956 €, čo je o 32,2 % viac ako rok predtým (8 285 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 994 € (18,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 832 € a vlastné imanie 7 437 € (miera samofinancovania 95,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.