NOBAG, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 678 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 5 057 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 6 244 | 31 833 | 25 888 | 3 592 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 6 244 | 31 833 | 25 888 | 3 592 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 347 | 25 684 | 19 153 | 359 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 852 | 1 092 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 897 | 252 | 586 | 3 233 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 45 | 57 | — |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 897 | 6 149 | 6 735 | 3 233 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 23 720 | 47 908 | 19 988 | 45 942 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 1 118 | 397 | 952 | 3 592 |
| EBITDA | — | 1 118 | 397 | 952 | 3 592 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 1 068 | 358 | 926 | 3 592 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 897 | 252 | 586 | 3 233 |
| Osobné náklady | — | 268 | 322 | 324 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 1 678 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NOBAG, s. r. o.
Prehľad
NOBAG, s. r. o. (IČO 54448441) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 942 €, čo je o 130 % viac ako rok predtým (19 988 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 233 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 592 € a vlastné imanie 3 233 € (miera samofinancovania 90,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.