Naturology s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 575 | 5 227 | 5 468 | 4 580 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 575 | 5 227 | 5 468 | 4 580 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 3 431 | 7 376 | 10 040 | 11 234 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 856 | -7 150 | -9 572 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 856 | -4 293 | -2 422 | -2 082 |
| Vlastné imanie spolu | 2 144 | -2 149 | -4 572 | -6 654 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 279 | 3 402 | 2 160 | 1 095 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 850 | -4 147 | -2 298 | -1 627 |
| EBITDA | -2 850 | -4 147 | -2 298 | -1 627 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 856 | -4 293 | -2 422 | -1 742 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 856 | -4 293 | -2 422 | -2 082 |
| Osobné náklady | 1 924 | 1 409 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Naturology s. r. o.
Prehľad
Naturology s. r. o. (IČO 54451515) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 095 €, čo je o 49,3 % menej ako rok predtým (2 160 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 57,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 082 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-6 654 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.