IW-Service s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 15 000 | 182 535 | 182 608 | 152 934 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 227 | 8 705 | 2 183 | 10 320 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 227 | 9 932 | 12 115 |
| Spolu majetok | 42 944 | 62 287 | 116 426 | 140 839 |
| Záväzky spolu | 217 | 2 314 | 9 270 | 23 363 |
| Vlastné imanie spolu | 42 727 | 59 973 | 107 156 | 117 476 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IW-Service s.r.o.
Prehľad
IW-Service s.r.o. (IČO 54457998) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Malé Hoste. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 152 934 €, čo je o 16,3 % menej ako rok predtým (182 608 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 117 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 320 € (6,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 140 839 € a vlastné imanie 117 476 € (miera samofinancovania 83,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.