ORIM GROUP s. r. o.Aktívna

IČO 54460760Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

2 703 996 €+20,7%
Tržby 2025
+55,8%
Priemerný ročný rast 2022–2025
01 mil.2 mil.3 mil.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu120 904295 528112 194286 053
Neobežný majetok spolu114 75446 31028 561175 459
Spolu majetok235 658341 838142 390462 563
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu229 575321 74383 845167 815
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov040614 59553 045
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 08314 18938 45018 780
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500217 923
Vlastné imanie spolu6 08320 09558 545294 748
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)715 413728 3602 240 2062 703 996
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 94920 83358 64334 584
EBITDA2 94926 17676 39244 591
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 51918 09548 80824 507
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 08314 18938 45018 780
Osobné náklady013 02912 66112 163
Odpisy05 34317 74910 007
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ORIM GROUP s. r. o.

Prehľad

ORIM GROUP s. r. o. (IČO 54460760) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 703 996 €, čo je o 20,7 % viac ako rok predtým (2 240 206 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 55,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 780 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 163 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 462 563 € a vlastné imanie 294 748 € (miera samofinancovania 63,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ORIM GROUP s. r. o. – IČO 54460760 — icoprofil.sk