Hartech s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 41 592 | 84 191 | 94 517 | 112 571 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 17 062 | 11 812 | 6 562 |
| Spolu majetok | 41 592 | 101 253 | 106 329 | 119 133 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 6 098 | 33 924 | 10 279 | 1 661 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 27 356 | 61 698 | 90 549 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 30 494 | 34 473 | 28 852 | 21 423 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 35 494 | 67 329 | 96 050 | 117 472 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 936 | 80 914 | 90 030 | 69 356 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 36 070 | 45 320 | 39 000 | 24 892 |
| EBITDA | 36 070 | 49 257 | 44 250 | 30 142 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 36 065 | 44 056 | 37 042 | 23 889 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 30 494 | 34 473 | 28 852 | 21 423 |
| Osobné náklady | 2 116 | 3 101 | 3 324 | 3 431 |
| Odpisy | 0 | 3 937 | 5 250 | 5 250 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 638 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Hartech s. r. o.
Prehľad
Hartech s. r. o. (IČO 54461812) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 69 356 €, čo je o 23,0 % menej ako rok predtým (90 030 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 423 € (30,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 431 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 119 133 € a vlastné imanie 117 472 € (miera samofinancovania 98,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.