LERMONT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 256 376 | 140 117 | 233 688 | 428 617 |
| Neobežný majetok spolu | 12 844 | 9 341 | 28 071 | 35 098 |
| Spolu majetok | 269 220 | 149 458 | 261 759 | 463 715 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 264 721 | 147 697 | 263 560 | 446 261 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -501 | -3 239 | -6 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -501 | -2 738 | -3 562 | 19 255 |
| Vlastné imanie spolu | 4 499 | 1 761 | -1 801 | 17 454 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 518 180 | 555 355 | 612 298 | 1 223 584 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 362 | -2 228 | 607 | 24 546 |
| EBITDA | 3 530 | 1 275 | 6 498 | 35 567 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 233 | -2 295 | 278 | 24 130 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -501 | -2 738 | -3 562 | 19 255 |
| Osobné náklady | 11 599 | 15 072 | 15 108 | 17 386 |
| Odpisy | 1 168 | 3 503 | 5 891 | 11 021 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LERMONT s. r. o.
Prehľad
LERMONT s. r. o. (IČO 54464668) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 223 584 €, čo je o 99,8 % viac ako rok predtým (612 298 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 255 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 386 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 463 715 € a vlastné imanie 17 454 € (miera samofinancovania 3,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.