Dreza s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 237 | 9 594 | 12 168 | 9 700 | 10 368 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 237 | 9 594 | 12 168 | 9 700 | 10 368 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 237 | 3 094 | 3 425 | 1 473 | 1 278 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 425 | 3 556 | 3 040 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 1 500 | 2 243 | -516 | 863 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 75 | 187 | 187 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 6 500 | 8 743 | 8 227 | 9 090 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 6 150 | 16 485 | 8 815 | 14 920 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 1 786 | 2 723 | -92 | 1 287 |
| EBITDA | 0 | 1 786 | 2 723 | -92 | 1 287 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 1 780 | 2 641 | -176 | 1 203 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 1 500 | 2 243 | -516 | 863 |
| Osobné náklady | 0 | 541 | 809 | 1 554 | 6 057 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Dreza s. r. o.
Prehľad
Dreza s. r. o. (IČO 54468388) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Červeník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 920 €, čo je o 69,3 % viac ako rok predtým (8 815 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 863 € (5,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 057 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 368 € a vlastné imanie 9 090 € (miera samofinancovania 87,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.